Simotrade Kft - Süllyesztett LED mélysugárzó 10W 800lm 4000K IP44 fehér (60 353000526)
0 / 5
0 / 5
Mélysugárzó fehér LED 10W IP44 STAS TR LED 800lm 4000k opál lámpatest 60 353000526 Simotrade A STAS TR LED IP44 lámpatestcsalád lakások, irodák, bankok, szállodák, középületek, folyosók általános célú és helyi megvilágítására alkalmas. Hosszú élettartam 50000h (L70/B50), szerszám nélkül összeszerelhető.
| Termék ID: | #5936812 |
| Anyag: | alumínium, műanyag |
| Átmérő méret: | 120 mm |
| Foglalat: | LED modul |
| Lámpatest fényáram: | 800 lm |
| Lámpatest teljesítmény: | 10 W LED modul |
| Magasság méret: | 90 mm |
| Névleges feszültség: | 220-240 V |
| Szín: | fehér |
| Színhőmérséklet: | 4000 K |
| Teljesítmény (Watt): | 10-14,9 W LED modul |
| Védettség: | IP44 |