SIMOTRADE - PANEL LED-40W LED panel, 4000lm, 40W teljesítmény, 4000K színhőmérséklet, IP20 védettség, 5 év garancia, 595x595x10mm ( SIMOTRADE 70 181040536 ) (70 181040536)
0 / 5
0 / 5
SIMOTRADE PANEL LED-40W LED panel, 4000lm, 40W teljesítmény, 4000K színhőmérséklet, IP20 védettség, 5 év garancia, 595x595x10mm ( SIMOTRADE 70 181040536 )
| Termék ID: | #5937728 |
| Cikkszám: | 70 181040536 |
| Fényerősség: | 4000lm |
| Garancia: | 5 év |
| IP Védettség: | IP20 |
| Méretek (mm) D × W × H: | 595x595x10mm |
| Nettó tömeg: | 2,2kg |
| Névleges teljesítmény: | 40W |
| Névleges üzemi feszültség: | 220-240V |
| Színhőmérséklet: | 4000K |
| Termékcsalád: | PANEL LED-40W |