SIMOTRADE - STAS TR LED álmennyezetbe süllyeszthető lámpatest, 1800lm, 20W teljesítmény, 4000K színhőmérséklet, IP44 védettség, 5 év garancia, 218x135mm, 200mm kivágási méret ( SIMOTRADE 60 353000527 )
0 / 5
0 / 5
SIMOTRADE STAS TR LED álmennyezetbe süllyeszthető lámpatest, 1800lm, 20W teljesítmény, 4000K színhőmérséklet, IP44 védettség, 5 év garancia, 218x135mm, 200mm kivágási méret ( SIMOTRADE 60 353000527 )
| Termék ID: | #5942587 |
| Cikkszám: | 60 353000527 |
| Fényerősség: | 1800lm |
| Garancia: | 5 év |
| IP Védettség: | IP44 |
| Méretek (mm) D × W × H: | 218x135mm, 200mm kivágási méret |
| Nettó tömeg: | 0,8kg |
| Névleges teljesítmény: | 20W |
| Névleges üzemi feszültség: | 220-240V |
| Színhőmérséklet: | 4000K |
| Termékcsalád: | STAS TR LED |