SIMOTRADE - STASM TR LED mennyezeti lámpatest, 2250lm, 20W teljesítmény, 4000K színhőmérséklet, IP20 védettség, 5 év garancia, 307x132x170mm ( SIMOTRADE 60 353000531 ) (60 353000531)
0 / 5
0 / 5
SIMOTRADE STASM TR LED mennyezeti lámpatest, 2250lm, 20W teljesítmény, 4000K színhőmérséklet, IP20 védettség, 5 év garancia, 307x132x170mm ( SIMOTRADE 60 353000531 )
| Termék ID: | #5940539 |
| Cikkszám: | 60 353000531 |
| Fényerősség: | 2250lm |
| Garancia: | 5 év |
| IP Védettség: | IP20 |
| Méretek (mm) D × W × H: | 307x132x170mm |
| Nettó tömeg: | 1,1kg |
| Névleges teljesítmény: | 20W |
| Névleges üzemi feszültség: | 220-240V |
| Színhőmérséklet: | 4000K |
| Termékcsalád: | STASM TR LED |