spectrumLED - ALGINE 22W CCT+DIM Wi-Fi Spectrum SMART négyzetpanel, süllyeszthető
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5936967 |
| Élettartam: | 17000 óra |
| Fényerő: | 2000lm |
| Fényszög: | 120° |
| Feszültség: | 230 V |
| Fogyasztás: | 22W |
| Garancia: | 2 év |
| IP szabvány: | IP20 |
| Külső raktárkészleten: | 4 db |
| LS: | Igen |
| Méret: | 215x215x38 mm |
| Színhőmérséklet: | CCT+DIMM |