spectrumLED - ALGINE 2in1 230V 12W 1160lm 3000K (melegfehér) WW LED-es álmennyezeti lámpa
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5940198 |
| Élettartam: | 17000 óra |
| Fényerő: | 1160lm |
| Fényszög: | 110° |
| Feszültség: | 230V |
| Fogyasztás: | 12W |
| Garancia: | 2 év |
| Hossz: | 170x35 mm |
| IP szabvány: | IP20 |
| Külső raktárkészleten: | 8 db |
| LS: | Igen |
| Színhőmérséklet: | 3000K |