spectrumLED - CEILINE III LED DOWNLIGHT 230V 10W 150X80mm WW
0 / 5
0 / 5
CEILINE III LED DOWNLIGHT MÉLYSUGÁRZÓ 10W Meleg fehér Műanyag házas
| Termék ID: | #5940511 |
| Élettartam: | 17000 óra |
| Fényerő: | 750lm |
| Fényszög: | 90° |
| Feszültség: | 230 V |
| Fogyasztás: | 10W |
| Garancia: | 2 év |
| IP szabvány: | IP20 |
| Külső raktárkészleten: | 2 db |
| LS: | Igen |
| Méret: | 150x80 mm |
| Színhőmérséklet: | 3000 K |