spectrumLED - CEILINE III LED DOWNLIGHT 230V 30W 230X103mm CW
0 / 5
0 / 5
CEILINE III LED DOWNLIGHT MÉLYSUGÁRZÓ 30W Hideg fehér Műanyag házas
| Termék ID: | #5942344 |
| Élettartam: | 17000 óra |
| Fényerő: | 2550lm |
| Fényszög: | 90° |
| Feszültség: | 230 V |
| Fogyasztás: | 30W |
| Garancia: | 2 év |
| IP szabvány: | IP20 |
| Külső raktárkészleten: | 3 db |
| LS: | Igen |
| Méret: | 230x103 mm |
| Színhőmérséklet: | 6000 K |