spectrumLED - CEL MONA 3 PRO 35W 3000K 15°
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5939604 |
| Élettartam: | 50000 óra |
| Fényerő: | 3850lm |
| Fényszög: | 15° |
| Feszültség: | 230 V |
| Fogyasztás: | 35W |
| Garancia: | 5 év |
| IP szabvány: | IP20 |
| Külső raktárkészleten: | 5 db |
| LS: | Igen |
| Méret: | 180x130 mm |
| Színhőmérséklet: | 3000K |