spectrumLED - DURE 3 DOWNLIGHT 18W WW 230V 110deg IP54 IK06 168x168x34 fehér, integrált tápegységgel
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5937461 |
| Anyaga: | polikarbonát, polisztirol |
| Élettartam: | 17000 óra |
| Fényerő: | 2200lm |
| Fényszög: | 110° |
| Feszültség: | 230 V |
| Fogyasztás: | 18W |
| Garancia: | 2 év |
| IP szabvány: | IP54 |
| Külső raktárkészleten: | 9 db |
| LS: | Igen |
| Méret: | 170x170x34 mm |
| Színhőmérséklet: | 3000K |