spectrumLED - DURE 3 DOWNLIGHT 5W NW 230V 110st IP54 IK06 fehér, integrált tápegységgel
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5938032 |
| Élettartam: | 17000 óra |
| Fényerő: | 500lm |
| Fényszög: | 110° |
| Feszültség: | 230 V |
| Fogyasztás: | 5W |
| IP szabvány: | IP54 |
| Külső raktárkészleten: | 8 db |
| LS: | Igen |
| Színhőmérséklet: | 4000K |