spectrumLED - FIALE 3 STEPS 12.5W Aureola A, NW, round white
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5939578 |
| Anyaga: | Műanyag |
| Élettartam: | 17000 óra |
| Fényerő: | 1000lm |
| Fényszög: | 120° |
| Feszültség: | 230 V |
| Fogyasztás: | 12.5W |
| Garancia: | 2 év |
| IP szabvány: | IP20 |
| Külső raktárkészleten: | 8 db |
| LS: | Igen |
| Méret: | ø148x37 mm |
| Színhőmérséklet: | 4000K |