spectrumLED - FIALE 3 STEPS (3 állítható fényerő) 12, 5W LED mennyezeti lámpa melegfehér 2évGar (SLI022026WW_PW)
0 / 5
0 / 5
Álmennyezetbe építhető kifejezetten elegáns, dizájnos FIALE ©3 STEPS LED mennyezeti lámpa közvetlenül 230V-róla SPECTRUM LED -től. A termék beszereléséhez csak egy 138 mm átmérőjű lyukat kell kivágni, nincs szükség semmilyen további lámpatestre, trafóra, vagy aljzatra. A gipszkarton, vagy bármilyen egyéb álmennyezet felett mindössze 40 mm (!) helyre van szükség. A FIALE ©LED mennyezeti lámpa mindössze kézmeleg működés közben, így nem szükséges jelentős szellőzésről gondoskodni. Felkapcsolás után rövid"bemelegedéssel" , elegánsan éri el a maximális fényerőt. Normál fali kapcsolóval 3 fényerőből választhatunk, így megspóroljuk a dimmer/fényerőszabályzó árát. Az elegáns FIALE © 3 STEP LED 12,5W mennyezeti lámpa természetes fehér fényekörülbelül 4-5 m 2 -t világít be hatékonyan, standard (2,6 m-es) belmagasságnál, világos falaknál. Tipp: nagy terek esetén kreatívan, egyedi módon rendezhetjük el a fényforrásokat, akár szórt, vagy koncentrált fényű LED szpotokkal is kombinálva, melyeket a LED szpotok kategóriában balra fent találhat meg. A lengyel SPECTRUM LED 1990-ben lett alapítva, a LED fényforrásaik egy részét Lengyelországban gyártják. Saját laboratóriummal, fejlesztéssel, 4400 m2-es raktárral és kb. 10000 különböző termékkel rendelkeznek. Kiváló minőség és ár/érték arány jellemzi termékeiket, melyek nagyobb részét Nyugat-Európában értékesítik. A LEDcenter. hu a lengyel SPECTRUM LED kizárólagos hazai online forgalmazója. Folyamatos, heti 2-3 alkalommal történő beszállítással, nagyobb mennyiség esetén is gyors kiszolgálással állunk kedves ügyfeleink rendelkezésére. Ajánlás: Erős, szórt fényű fővilágítás létrehozására minden olyan helyen, ahol 230V áll rendelkezésre. Nappali, konyha, étkező, hálószoba, fürdőszoba, dolgozó, folyosó, iroda, üzlethelyiség, kirakat, stb.
| Termék ID: | #5942516 |
| Dimmerelhetőség: | nem |
| Élettartam: | 17.000 óra |
| Energiaosztály: | A+ |
| Fényáram: | 1000 lumen |
| Feszültség: | AC 230V |
| Garancia: | 24 hónap |
| IR fénytől mentes: | igen |
| Kapcsolgatásra érzéketlen: | igen, legalább 15.000 fel/le kapcsolás a teljes élettartam alatt |
| Lencse típusa: | tejfehér plexi |
| Maximális fényerő elérése: | kevesebb, mint 1 mp |
| Méretek: | 40 mm magas és 148 mm átmérőjű (138 mm átmérőjű kivágást igényel) |
| Rázkódásra érzéketlen: | igen |
| Színhőmérséklet: | melegfehér, 3000 Kelvin |
| Színvisszaadás: | Ra80 |
| Szórásszög: | 120° |
| Teljesítményfelvétel: | 12,5 W |
| Teljesítménytényező: | min. 0,5 |
| UV fénytől mentes: | igen |
| Üzemi hőmérséklet: | -20°C-tól +40C°-ig |
| Védettség: | IP20, beltérre. |