spectrumLED - FIALE 3 STEPS 5, 5W AUREOLA WW KEREK FEHÉR LED-es álmennyezeti lámpa
0 / 5
0 / 5
- FIALE 3 lépésben - 3 kapcsolási mód - kerek - fehér - kapcsolási módok a fényforrás ki/be kapcsolására változnak
| Termék ID: | #5939287 |
| Anyaga: | Műanyag |
| Élettartam: | 17000 óra |
| Fényerő: | 480lm |
| Fényszög: | 120° |
| Feszültség: | 230 V |
| Fogyasztás: | 5.5W |
| Garancia: | 2 év |
| IP szabvány: | IP20 |
| LS: | Igen |
| Méret: | ø83x40 mm |
| Színhőmérséklet: | 3000K |