spectrumLED - MDD MAXI Négyszögletes IP20 max 2X20W SpectrumLED (SP SLIP002008)
0 / 5
0 / 5
max 2x25W LED; max 2x50W Halogén FÉNYFORRÁST NEM TARTALMAZ
| Termék ID: | #5936750 |
| Beérkezési idő: | 1-9 munkanap |
| Fényforrást tartalmaz: | nem |
| Foglalat: | GU10 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Kivágási méret: | 165 X 315 mm |
| Külső készlet: | 360 darab |
| Külső raktárkészlet: | 360 |
| Méret: | L: 336/W: 186/H: 43 mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Szín: | fehér |