spectrumLED - MDD MAXI UNO AR111/GU10 süllyesztett lámpatest SpectrumLED (SP SLIP002009)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5939694 |
| Beérkezési idő: | 1-9 munkanap |
| Fényforrást tartalmaz: | nem |
| Foglalat: | AR111/GU10 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Kivágási méret: | 152 mm |
| Külső készlet: | 1359 darab |
| Külső raktárkészlet: | 1359 |
| Méret: | D: 170/H: 28 mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Szín: | fehér |