spectrumLED - MDD MINI UNO GU10 süllyesztett lámpatest SpectrumLED (SP SLIP002005)
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5938882 |
| Beérkezési idő: | 1-9 munkanap |
| Fényforrást tartalmaz: | nem |
| Foglalat: | GU10 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Kivágási méret: | 100 X 100 mm |
| Külső készlet: | 440 darab |
| Külső raktárkészlet: | 440 |
| Méret: | L: 110/W: 110/H: 40 mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Szín: | fehér |