spectrumLED - ORBITO DOWNLIGHT 6-20W NW 230V 40DEG IP44 RA90 UGR - fenyfutar
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5938002 |
| Élettartam: | 17000 óra |
| Fényszög: | 40° |
| Feszültség: | 230 V |
| Fogyasztás: | 20W |
| Garancia: | 2 év |
| IP szabvány: | IP44 |
| Külső raktárkészleten: | 11 db |
| LS: | Igen |
| Színhőmérséklet: | 4000 K |
| Termék színe: | ffffff |