spectrumLED - ORBITO DOWNLIGHT 6-20W WW 230V 40DEG IP44 RA90 UGR - fenyfutar
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5937861 |
| Élettartam: | 50000 óra |
| Fényerő: | 1700lm |
| Fényszög: | 40° |
| Feszültség: | 230 V |
| Fogyasztás: | 20W |
| Garancia: | 5 év |
| IP szabvány: | IP44 |
| Külső raktárkészleten: | 1 db |
| LS: | Igen |
| Méret: | 139x85 mm |
| Színhőmérséklet: | 3000 K |
| Termék színe: | ffffff |