STRÜHM - Selena négyzet alakú spot keret GU10/MR16-os foglalattal Strühm (LEDM 03596)
0 / 5
0 / 5
Strühm Selena spot keret, GU10/MR 16-os foglalattal, beltérre. A termék hossza és szélessége 90 mm, magassága 25 mm, beépítési furat mérete 68 mm.
| Termék ID: | #5943191 |
| Anyag: | öntött alumínium ötvözet/üveg |
| Beérkezési idő: | 2 hét |
| Fényforrást tartalmaz: | nem |
| Foglalat: | GU10 |
| Garancia: | 2 év gyártói |
| IP védettség: | IP20 |
| Kivágási méret: | 68 mm |
| Méret: | W: 90/L: 90/H: 25 mm |
| Működtető feszültség: | 230V |
| Szín: | átlátszó/króm |
| Teljesítmény: | Max 35 W |