SYLVANIA - OBICO 80 8.2W 820LM 2CCT 930/940 IP65 DIM WHT LED-es spot lámpa
0 / 5
0 / 5
Termékleírás: Integrált LED-es süllyesztett spotlámpa, két tengelyen állítható (360°-os vízszintes forgatás, 30°-os függőleges dönthetőség). A keret színe fehér (RAL9016). Két választható színhőmérséklet: 3000K és 4000K. Fényáram: 820 lm (4000K), 8,2 W teljesítmény, dimmelhető (vezető- és lemaradó él). 38°-os fényszög, alumínium és acél ház, alacsony profilú, 44,3 mm-es beépítési mélységgel. IP65 előlapi védettség, IK07 ütésállóság. Loop-in/loop-out csatlakozók a gyors kábelezéshez, 80 mm-es kivágási méret. Légmentes kialakítás, hogy minimalizálja a levegőszivárgást lakóépületek hőburkán belül. Az EN60598-1 szabványnak megfelelően közvetlenül szigetelőanyaggal lefedhető. Tulajdonságok: Teljesítmény: 8,2 W Fényáram: 820 lm (4000K) Színhőmérséklet: 3000K, 4000K Fényhatékonyság: 100 lm/W Dimmelhető: Igen Színhűségi index (CRI): 90 Fényszög: 38° Vízállóság értékelés (IP): IP65/20 Ütésállóság értékelés (IK): IK07 Osztály: II Élettartam: L70 B50: 100 000 óra Méretek: Beépíté si átmérő: 80 mm, külső átmérő: 96 mm, mélység: 44,3 mm Súly: 0,21 kg Garancia: 5 év
| Termék ID: | #5938147 |
| EAN kód: | 5410288053660 |
| Anyaga: | Alumínium ház |
| Élettartam: | 100.000 óra |
| Fényerő: | 820lm |
| Fényszög: | 38° |
| Feszültség: | 230V |
| Fogyasztás: | 8.2W |
| Garancia: | 5 év |
| IP szabvány: | IP65/20 |
| LS: | Nem |
| Színhőmérséklet: | 3000K/4000K |
| Termék színe: | FFFFFF |