SYLVANIA - START ECO DOWNLIGHT 145 12W 950lm 3000K (melegfehér) IP20 830 LED-es álmennyezeti lámpa
0 / 5
0 / 5
Termékleírás: START eco Downlight egy integrált LED-es süllyesztett mennyezeti lámpatest beépített, nem dimmelhető vezérlővel. Gyors csatlakozóval a gyors telepítés érdekében.
Teljesítmény : 12W
Fényhatékonyság : 79Lm/W
Színhőmérséklet : 3000K
Dimmelhető : Nem
| Termék ID: | #5940168 |
| EAN kód: | 5410288539119 |
| Élettartam: | 30.000 óra |
| Fényerő: | 950lm |
| Fényszög: | 110° |
| Feszültség: | 230V |
| Fogyasztás: | 12W |
| Garancia: | 3 év |
| IP szabvány: | IP20 |
| Színhőmérséklet: | 3000K |
| Termék színe: | ffffff |