SYLVANIA - START ECO SPOT 3-CCT DIM WH 5.5W 550lm 2700K-4000K (változtatható színhőmérséklet) IP44 LED-es spot lámpa
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #5939754 |
| EAN kód: | 5410288055091 |
| Élettartam: | 25.000 óra |
| Fényerő: | 550lm |
| Fényszög: | 38° |
| Feszültség: | 220-240V |
| Fogyasztás: | 5.5W |
| Garancia: | 3 év |
| IP szabvány: | IP44 |
| Színhőmérséklet: | 2700-4000K |
| Termék színe: | ffffff |