SYLVANIA - SylFire tűzálló spot lámpa Sylvania (SYL0059747)
0 / 5
0 / 5
Fényforrást nem tartalmaz!
| Termék ID: | #5938997 |
| Beérkezési idő: | Raktáron |
| Fényforrást tartalmaz: | nem |
| Foglalat: | GU10 |
| Garancia: | 1 év gyártói |
| IP védettség: | IP65/IP20 |
| Kivágási méret: | 70 mm |
| Méret: | D: 78/H: 86 mm |
| Működtető feszültség: | 230V |