SYLVANIA - YOURHOME SPOT DIM 5.5W 480lm 4000K (semleges fehér) IP44 LED-es spot lámpa
0 / 5
0 / 5
Termékleírás:
Beépíthető LED spotlámpa
RAL9016 színű, 480lm, 5.5W,
Színhőmérséklet: 4000K (semleges fehér)
Dimmelhető (fényerő szabályozható)
38°-os sugárzási szög,
ABS műanyag fehér test,
Alacsony profilú: 47mm süllyesztetőmélység,
IP44, IK03, gyors csatlakozó,
86 mm-es előlapátmérő,
68- 74 mm-es kivágás,
Tiszta lencse.
További ezüst keret a csomagolásban.
| Termék ID: | #5943504 |
| EAN kód: | 5410288052779 |
| Élettartam: | 30.000 óra |
| Fényerő: | 480lm |
| Fényszög: | 38° |
| Feszültség: | 230V |
| Fogyasztás: | 5.5W |
| Garancia: | 3 év |
| IP szabvány: | IP44 |
| Színhőmérséklet: | 4000K |
| Termék színe: | FFFFFF |