Toolight - Szerszámlámpa - LED panel 42W WHITE 6500K 092-SQ-42C, fehér, OSW-03101 (OSW-03101)
0 / 5
0 / 5
Szerszámlámpa - LED panel 42W WHITE 6500K 092-SQ-42C, fehér, OSW-03101 Típus: kazettás LED panel Szín: fehér Anyag: Alumínium Feszültség: 220V, 240V tápegység Fényáram: 3360 LN Beesési szög: 120 A be- és kikapcsolási ciklusok száma: 50 000 Élettartam: 30 000H CRI színvisszaadási index: RA> 80 Magasság: 1,5 CM Szélesség: 59,5x59,5 cm Tanúsítványok: CE, RoHS Világos szín: Hideg 6500K Gyártó: Szerszámlámpa Alumíniumporból készült négyzet alakú LED öblítőpanel 42W teljesítménnyel. A karcsú keret elegáns megjelenést biztosít, amely bármilyen helyiségben használható. Ideális lakóépületekbe, üzletekbe, irodákba. A készlet rögzítőkereteket és tápegységet tartalmaz. A panel ellenáll a hálózati feszültségnek, és maga a panel folyamatos fénnyel működik, villogás nélkül.
| Termék ID: | #5943538 |
| Cikkszám: | OSW-03101 |
| Anyag: | alumínium |
| Ciklus mennyiség ki és be kapcsolás: | 50 000 |
| Csatlakozó a csomagban: | Csatlakozó a csomagban |
| Élet tartam: | 30000h |
| Fény áramlási szög: | 120 st |
| Forma: | Námestie |
| Igazolás: | CE, RoHS |
| Magasság: | 28 mm |
| Szélesség: | 600 mm |
| Szín: | fehér |
| Szín átadási index (CRI): | RA> 80 |
| Teljesítmény: | 42W, Síť ~ 220V - ~ 240V |
| Típus: | Povrchové |
| Variánsok: | --- |
| Világosság: | 3360 lm |