Union - Süllyeszthető led panel 18w kör alakú, természetes fehér (DWRAY18W)
0 / 5
0 / 5
Ez a típusú mennyezeti led panel falba, mennyezetbe süllyeszthető led lámpa. Akár 80-90%-kal kevesebb energiát fogyasztanak, mint a hagyományos izzók. Led panelek vibrálásmentes fényt biztosítanak, fehér matt felülete kellemesen szórja a fényt, így nem bántja a szemet. A LED panelek beépíthetők már akkor is ha a mennyezeti gipszkarton és a plafon között mindössze 2-3 cm hely van. A LED panel tápegységről működik, mely része a csomagnak.
| Termék ID: | #5943442 |
| Anyag: | Aluminium |
| Élettartam: | 40000 óra |
| Energiahatékonysági osztály: | A + |
| Fényáram (fényerő): | 1530 Lumen |
| Fényerőszabályzás: | Nem |
| Feszültség (volt): | 85V - 240V, 50/60 Hz |
| Garancia (év): | 2 |
| IP Védelem: | IP 20 |
| LED chip típus: | SMD Led |
| Mozgásérzékelő: | Nem |
| Szín: | Fehér |
| Színhőmérséklet (Kelvin): | Természetes fehér (4500K) |
| Teljesítmény (watt): | 18 W |
| Termék mérete: | Ø225x10mm |