UNO LED - UNO LEDSzögletes Süllyesztett LED Panel 6W 420LM 2700K IP20 (XM2113)
0 / 5
0 / 5
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Hívjon bátran minket! +36 30 23 87 932
| Termék ID: | #5943595 |
| EAN kód: | 59921134 |
| Anyag: | Fém, Műanyag |
| Élettartam (óra): | 30000 óra |
| Fényszín: | Meleg fehér |
| Feszültség (V): | 230 V |
| Foglalat: | Beépített LED |
| IP védettség: | IP20 |
| Jótállás: | 2 év |
| Jótállás (év): | 2 év |
| Kapcsolási ciklus: | 15000 |
| Kivágás (mm): | 105 × 105 mm |
| LED csip típus: | SMD LED |
| Lumen (lm): | 420 lm |
| Magasság (mm): | 23 mm |
| Mélység (mm): | 120 mm |
| Működési hőmérséklet (℃): | -20℃ - +50℃ |
| Sugárzási szög: | 160° |
| Szabályozható: | Nem |
| Szélesség (mm): | 120 mm |
| Szín: | Fehér |
| Színhőmérséklet (K): | 2700 K - 3500 K |
| Színváltoztatható: | Nem |
| Színvisszaadás (CRI): | Ra ≥80 |
| Teljesítmény (W): | 6 W |