Videx - LML220442W Beépíthető lámpa 4W IP44 fehér (LML220442W)
0 / 5
0 / 5
220V-240V AC; 4W; 4200K; 330 lm; 70/20; Kivágási méret (mm) 56 Termék adatlap
| Termék ID: | #5942542 |
| Beépítési furat: | D 56 mm |
| Feszültség: | 220-240V AC, 50-60 Hz |
| LED típus: | SMD 2835 |
| Névleges fényáram: | 330 lm |
| Színhőmérséklet: | 4200К |
| Teljesítmény: | 4W |
| Típus: | nem szabályozható |
| Védettségi index: | IP44 |