AEG - BPE748380M
5 / 5
5 / 5
Tartozékok: 1 zománcozott sütőtálca, 1 zománcozott zsírfelfogó tálca, grillrács - nagyméretű, 71 literes sütőtér - WiFi kapcsolat - színes, érintővezérlős, Magyar nyelvű TFT kijelző - 160 beépített recept - 3 kedvenc program tárolása - 3 sütési szint - húshőmérő (maghőmérséklet-kijelzés, automatikus kikapcsolás) - sütési táblázat szintjelzéssel az ajtón - valós hőfokkijelzés, automatikus hőmérséklet ajánlás - maradékhő-kijelzés és felhasználás - lágyan záródó ajtó - elektronikus ajtózár, funkciózár - teleszkópos sütősín (1 szintes) - pirolitikus tisztítás (3 program, emlékeztetővel) Sütési funkciók - alsó sütés - alsó + felső sütés - grill - grill + légkeverés - légkeverés hőlégbefúvással, nagy hőfok - légkeverés hőlégbefúvással, kis hőfok - konvekciós sütés (nedves) - pizza funkció (alsó sütés + hőlégbefúvás) - fagyasztott ételek sütése - csőben sütés - melegen tartás - tartósítás - aszalás - edénymelegítés - kiolvasztás - kenyérsütés - tészta kelesztés - Hőmérséklet tartomány: 30-300°C
| Termék ID: | #3563978 |
| Alsó-felső sütés: | Van |
| Energiaosztály: | A++ |
| Grill: | Van |
| Gyermekzár: | Van |
| Kijelző: | Van |
| Magasság: | 59.5 cm |
| Mélység: | 56.7 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59.5 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Tisztítás: | Pirolitikus |
| Űrtartalom: | 71 liter |