Amica - BOC 4510
5 / 5
5 / 5
Gyártó: Amica Modell: BOC 4510 Leírás:
Magasság 59,5 cm
Szélesség 59,5 cm
Mélység 57,5 cm
Tűzhely kapacitás 62 l
Szupergrill 2000 W
Felső fűtőelem 900 W
Alsó fűtőelem 1100 W
Maximális teljesítmény 2,9 kW
Beépítési magasság 56 cm
Beépítési szélesség 56 cm
Beépítési mélység 60 cm
Energiafogyasztás hagyományos üzemmódban 0,99 kWh
Energiafogyasztás légkeveréses üzemmódban 0,87 kWh
Kamra színe: Fekete
Szín Inox
Energia hatékonysági osztály A
| Termék ID: | #3564370 |
| Alsó sütés: | Van |
| Energiaosztály: | A |
| Felolvasztás: | Van |
| Felső sütés: | Van |
| Forgónyárs: | Nincs |
| Grill: | Van |
| Grill és légkeverés: | Van |
| Kijelző: | Van |
| Magasság: | 59.5 cm |
| Mélység: | 57.5 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59.5 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Tisztítás: | Katalitikus |
| Űrtartalom: | 62 liter |