Beko - BBIE12000X
0 / 5
0 / 5
Beko SÜTŐ BEÉPÍTHETŐ ELEKTROMOS BBIE12000X AeroPerfect Az AeroPerfect segítségével az ételek egyenletesen sülnek meg, ízletesek és tökéletesen is néznek ki. A hő az étel minden oldalára egyenletesen oszlik szét, és segít energiát megtakarítani a sütés során. Ajtóüvegek közti tisztítás Csavarhúzó vagy az ajtó részét képző karok segítségével a sütő ajtajának belső üvege könnyedén eltávolítható. Ez lehetővé teszi az ajtó üvegei közt lerakódott szennyeződések kényelmes és könnyű tisztítását. Booster A sütés előtt aktivált booster funkció segít a sütő gyorsabb felmelegítésében a kívánt hőfokra, hosszabb várakozás nélkül. Halogén világítás A hagyományos izzókkal ellentétben a halogén izzó jobban megvilágítja a sütőteret, alacsonyabb a fogyasztása, és ritkábban kell cserélni. Masszív sütőajtó A Beko sütők masszív ajtaja és pántjai gond nélkül elbírnak akár egy jól megpakolt sütőtepsit is, amit bátran a nyitott ajtón hagyhat, ha önnek el kell szaladnia például a konyhapulthoz KIVITEL ÉS TULAJDONSÁGOK
AeroPerfect
SimpleSteam – gőzzel való tisztítás
Ajtóüveg közti tisztítás
Halogén világítás
Elektromos grill funkció
Masszív sütőajtó
Felépítés: Beépíthető
Sütési technológia: Elektromos ventilátorral
Szín: Ezüst / fekete
Magasság: 59.5 cm
Szélesség: 59.4 cm
Mélység: 56.7 cm
Sütőtér űrtartalma: 66 l
Sütési funkciók: 6
Energiahatékonysági osztály: A
Összteljesítmény: 2400 W
Ajtóüvegek száma: 2 - kivehető
| Termék ID: | #3563885 |
| Grill: | Van |
| Kijelző: | Nincs |
| Magasság: | 58 cm |
| Mélység: | 55 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 560 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Tisztítás: | Gőztisztítás |
| Űrtartalom: | 66 liter |