Beko - BBIE123001BD
0 / 5
0 / 5
Dizájn:
Kijelző típusa: LED
Beépített kijelző: Igen
Termék színe: Fekete
Ajtó zsanér: lefelé
Belső anyaga: Zománc
Vezérlő típusa: Behúzható gombok, érintésérzékeny (érzékelő) a sütő elején
Ajtó anyaga: Üveg
A készülék elhelyezése: Beépített
Ajtó hűtőventilátor: Igen
Kivehető ajtóüveg: Igen
Teljesítmény:
AC bemeneti frekvencia: 50 Hz
Energiahatékonysági osztály: A
Energiahatékonysági skála: A+++-tól D-ig
Energiafogyasztás (hagyományos): 0,95 kWh
AC bemeneti feszültség: 220 - 240 V
Energiafogyasztás (kényszerített konvekció): 0,81 kWh
Tömeg és méretek:
Súly: 28,7 kg
Szélesség: 594 mm
Magasság: 595 mm
Mélység: 567 mm
Ergonómia:
Integrált óra: Igen
Óra típusa: Elektronikus
Könnyen tisztítható: Igen
Sütő:
Öntisztulás: Igen
Teljes sütő s) belső kapacitás: 72 L
Légkeveréses főzés: Igen
Grill: Igen
Sütők száma: 1
Tisztítási mód: Gőz
A sütő teljes teljesítménye: 2400 W
Sütő típusa: Elektromos
Sütő nettó kapacitása: 72 L
Funkciók száma: 5
Alsó fűtés: Igen
Világítás:
Belső világítás: Igen
Lámpa típusa: Halogén
Energiaosztály
| Termék ID: | #3564205 |
| Alsó sütés: | Van |
| Grill: | Van |
| Hagyományos sütés energiafogyasztása: | 0.95 kWh/ciklus |
| Kijelző: | Van |
| Légkeverés energiafogyasztása: | 0.81 kWh/ciklus |
| Magasság: | 59.5 cm |
| Mélység: | 56.7 cm |
| Szélesség: | 594 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Tisztítás: | Gőztisztítás |
| Űrtartalom: | 72 liter |