Beko - BBIE17301BD
0 / 5
0 / 5
Termékleírás: A sütő az Ön számára készült. Ez a technológia a következőket tartalmazza: egy új, sugárhajtású ventilátor-kialakítás, egy újratervezett fűtőelem-elrendezés, és egy újratervezett sütőkamra hőmérséklet-szabályozó algoritmussal. A Beko ezeket az összetevőket egyesítette, hogy tökéletes sütőt kapjon, garantálva az egyenletes sütést, a jobb hőmérséklet-szabályozást és a konyhai kezelések tökéletes eredményét minden alkalommal, anélkül, hogy aggódnia kellene a sütőben lévő ételek aprólékos elrendezése miatt. A Rapid Heat Booster egy olyan funkció, amely nagyban megkönnyíti a sütést. Bekapcsolás után a sütő minden rendelkezésre álló hőforrást felhasznál a beállított hőmérséklet gyors eléréséhez, majd visszatér a beállított főzési módba. Ennek a funkciónak köszönhetően nem kell attól tartanunk, hogy elfelejtjük időben előmelegíteni a sütőt. Könnyedén tisztíthatja ezt a sütőt a gőz csendes erejének köszönhetően. Csak öntsön ki egy kis vizet a sütőtérbe, és futtassa le a megfelelő programot, hogy a vízgőz leülepedjen a sütő oldalain, így könnyebben tisztíthatók. Magasság: 59,5 cm. Szélesség: 59,4 cm. Mélység:56,7 cm. Funkciók száma:6. Kijelző típusa: LED kijelző. Sütő kapacitása:72 liter. Teljes elektromos teljesítmény:2400 W.
| Termék ID: | #3564246 |
| Alsó sütés: | Van |
| Forgónyárs: | Nincs |
| Grill: | Van |
| Gyermekzár: | Van |
| Hagyományos sütés energiafogyasztása: | 0.88 kWh/ciklus |
| Kijelző: | Van |
| Légkeverés energiafogyasztása: | 0.81 kWh/ciklus |
| Magasság: | 60 cm |
| Mélység: | 55 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59.4 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Tisztítás: | Gőztisztítás |
| Űrtartalom: | 72 liter |