Beko - BBIM13400XCS
0 / 5
0 / 5
Így is ismerheti: BBIM 13400 XCS, BBIM 13400XCS, BBIM13400 XCS Galéria
| Termék ID: | #3564876 |
| Alsó sütés: | Van |
| Alsó-felső sütés: | Van |
| Energiaosztály: | A+ |
| Felolvasztás: | Van |
| Grill: | Van |
| Gyermekzár: | Van |
| Hagyományos sütés energiafogyasztása: | 0.88 kWh/ciklus |
| Hőlégbefúvás: | Van |
| Kijelző: | Van |
| Légkeverés energiafogyasztása: | 0.69 kWh/ciklus |
| Magasság: | 59.5 cm |
| Mélység: | 56.7 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59.4 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Tisztítás: | Gőztisztítás |
| Űrtartalom: | 72 liter |