Beko - BIE22300X
4 / 5
4 / 5
Gyártó: Beko Modell: BIE22300X Leírás:
Extra nagy sütőtér: 71 liter
Többdimenziós sütés
Könnyen tisztítható teljes üvegajtó
Alsó sütés: A program alulról történő utánsütést tesz lehetővé, mely befőzéshez és barnításhoz különösen ajánlott.
Légkeverés: A sütő hátsó falán elhelyezkedő légkeverő ventilátor lehetővé teszi az egyenletes hő eloszlást, így minden szinten egyenletes a sütés.
Használatával Ön akár több ételt is süthet egyidejűleg.
Sütő nettó űrtartalma: 71 l
Grill funkció
Légkeverés
Gyerekzár
| Termék ID: | #3563913 |
| Alsó sütés: | Van |
| Energiaosztály: | A |
| Forgónyárs: | Nincs |
| Grill: | Van |
| Gyermekzár: | Van |
| Hagyományos sütés energiafogyasztása: | 0.88 kWh/ciklus |
| Hőlégbefúvás: | Van |
| Kijelző: | Van |
| Légkeverés energiafogyasztása: | 0.85 kWh/ciklus |
| Magasság: | 59.5 cm |
| Mélység: | 56.7 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59.4 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Tisztítás: | Manuális |
| Űrtartalom: | 71 liter |