Beko - BVR35500XMS
5 / 5
5 / 5
"A" energiaosztály
SURF Technológia
SPLIT & COOK Technológia (2 db ventilátor ill. a térelválasztó gondoskodik arról, hogy egyszerre két típusú ételt is süthessünk anélkül, hogy az illatok keverednének egymással)
Multifunkciós sütő: 14 funkció
LCD kijelző
Tangenciális ventilátor
Full touch control kezelő felület
Extra nagy sütőtér: 80 liter
Digitális kijelző és programozás
Display zár
3D sütés (Speciális sütési funkció, melynél az összes fűtőelem, valamint a ventilátor egyidejűleg működik. Előnye a nagy teljesítmény, pl. nagyméretű élelmiszerek illetve több tepsi egyidejű sütésére alkalmas. )
Pizza program
Booster funkció
Teljes mélységű tepsi
6 sütési szint
Belső világítás
Panelhűtő ventilátor
"Nano" bevonat az ajtó belsején (A sütőajtó belső felületén található nanotechnológiás bevonatnak köszönhetően a szennyeződések rendkívül nehezen tapadnak meg a felületen, valamint tisztítása is egyszerűbb, mint a hagyományos üvegfelületnek. )
Katalitikus belső tér
2 db teleszkópos sütősin
Finoman zárodó ajtó (Soft closing)
Beépítési rajz
5 év hivatalos magyarországi jótállás, országos szervizhálózattal! CleanZone Az édesen rendetlenek hivatalos partnere A Beko Clean Zone forradalmi oleofób bevonatának köszönhetően az üveg sütőajtók ellenállnak a kosznak és a koromnak, ezáltal te is ellenállhatsz a sikálásnak. Könnyen tisztítható tulajdonságának köszönhetően nincs szükség vegyszerek használatára, vagy az értékes idődet és energiádat a tisztításra pazarolni. Gyerünk, süsd meg azt a zamatos csirkét félelem nélkül! Surf® Hivatalos partnere a szakácsoknak, akik szeretnének lenyűgözni másokat Ha az a típusú szakács vagy, aki minden alkotásával szeretne lenyűgözni másokat, akkor a Beko Surf® technológiája nagy teljesítményű főzést ígér, amit igazán megérdemelnek a remekműveid. Az egyenletes meleg hőáramlás a legfinomabb ételeidet a tökéletességig süti, nem említve, hogy 30%-kal gyorsabban*, még akkor is, ha több polcon sütsz egyszerre, hogy örömet szerezz a vendégeidnek. * Hazai laboratóriumok által tesztelve t a zamatos csirkét félelem nélkül! Halogen Illumination Szitálás, darálás, mixelés kész. Természetesen szeretnéd látni az alkotásodat, miközben elkészül. Ezért helyeztünk el a sütőink bal felső sarkában egy halogén világítást, melynek segítségével könnyen nyomonkövetheted mesterműved alakulását. Végül is először a szemünkkel eszünk.
| Termék ID: | #3564099 |
| Alsó sütés: | Van |
| Alsó-felső sütés: | Van |
| Energiaosztály: | A |
| Felolvasztás: | Van |
| Felső sütés: | Van |
| Grill: | Van |
| Gyermekzár: | Van |
| Hőlégbefúvás: | Van |
| Kijelző: | Van |
| Magasság: | 66 cm |
| Mélység: | 57 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Tisztítás: | Katalitikus |
| Űrtartalom: | 80 liter |