Bosch - CMG7361B1
0 / 5
0 / 5
Sütő, Belső térfogat: 45 L, 20 féle sütési mód, TFT-Touchdisplay Plus, Hőmérséklet tartomány: 30 °C - 300 °C, Feszültség: 220 - 240 V
| Termék ID: | #3564775 |
| Felolvasztás: | Van |
| Grill: | Van |
| Grill és légkeverés: | Van |
| Gyermekzár: | Van |
| Kijelző: | Van |
| Magasság: | 45.5 cm |
| Mélység: | 54.8 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59.4 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Tisztítás: | EcoClean |
| Űrtartalom: | 45 liter |