Bosch - CMG778NB1
0 / 5
0 / 5
Sütő, belső térfogat: 45 l, 22 féle sütési mód, hőmérséklet tartomány: 30 °C - 300 °C, TFT-Touchdisplay Pro, feszültség: 220 - 240 V
| Termék ID: | #3564311 |
| Felolvasztás: | Van |
| Grill: | Van |
| Gyermekzár: | Van |
| Kijelző: | Van |
| Magasság: | 45.5 cm |
| Mélység: | 54.8 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59.4 cm |
| Tisztítás: | Pirolitikus |
| Űrtartalom: | 45 liter |