Bosch - CSG7364B1
0 / 5
0 / 5
BEÉPÍTETT SÜTŐ Tervezés Bosch Serie 8 modellsorozat Beépített típus Elektronikus gombos vezérlés Energetikai tulajdonságok A+ energiaosztály Teljes teljesítmény 3,3 kW Energiafogyasztás 0,73 kWh Programok / funkciók Időzítő/perc
| Termék ID: | #3564906 |
| Felolvasztás: | Van |
| Grill: | Van |
| Grill és légkeverés: | Van |
| Gyermekzár: | Van |
| Hagyományos sütés energiafogyasztása: | 0.83 kWh/ciklus |
| Kijelző: | Van |
| Légkeverés energiafogyasztása: | 0.61 kWh/ciklus |
| Magasság: | 45.5 cm |
| Mélység: | 54.8 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 56.8 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Tisztítás: | EcoClean |
| Űrtartalom: | 47 liter |