Bosch - HBA578BS0
0 / 5
0 / 5
Tápellátás típusa: Elektromos Kialakítás: Klasszikus Ajtó zárás típusa: Standard Rozsdamentes acél Belső anyag: Zománc Ajtó anyag: Üveg Vezérlőpanel típusa: Mechanikus Elektronikus Ajtó nyitása: Függőleges Univerzális tepsi Grill Szín Ezüst Energiahatékonysági osztály A energiaosztály az A+++-tól D-ig terjedő skálán Teljesítmény: 3600 W Kapacitás: 71 l Maximum hőmérséklet: 275 C Öntisztítás: Pirolitikus Grill Konvekció Olvasztás Előmelegítés Pizza Sütési módok: Alsó-felső 3D Hotair Automatikus kikapcsolás Időzítő Gyermekzár Melegen tartó funkció Hideg falú ajtó Maradékhő indikátor Programok száma: 30 Magasság: 59.5 cm Szélesség: 59.5 cm Mélység: 54.8 cm Beépítési méretek: 56 x 55 x 58.5 cm Kábel hossza: 1.2 m Súly: 35 kg
| Termék ID: | #3564365 |
| Alsó sütés: | Van |
| Alsó-felső sütés: | Nincs |
| Energiaosztály: | A |
| Felolvasztás: | Van |
| Felső sütés: | Van |
| Grill: | Van |
| Grill és légkeverés: | Van |
| Gyermekzár: | Van |
| Hagyományos sütés energiafogyasztása: | 0.99 kWh/ciklus |
| Kijelző: | Van |
| Légkeverés energiafogyasztása: | 0.81 kWh/ciklus |
| Magasság: | 59.5 cm |
| Mélység: | 54.8 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59.4 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Tisztítás: | Pirolitikus |
| Űrtartalom: | 71 liter |