Bosch - HBF114BS1
5 / 5
5 / 5
Termékleírás: Beépített sütő 3D forró levegővel: finom sütés egyszerre három szinten. Vezérlés LED-kijelzőn, piros megvilágítással: egyszerű kezelés és közvetlen hozzáférés az időfunkciókhoz. Behúzható gombok: megkönnyítik a kezelőpanel tisztán tartását. Tisztítási asszisztens: kevesebb tisztítás a speciálisan könnyű szennyeződéshez tervezett új tisztítási lehetőségnek köszönhetően Könnyen tisztítható bármikor. Ha a sütőt megakarja tisztítani csak tegyen kb. 400 ml vizet és egy csepp mosogatószert a sütő aljára, majd állítsa be a megfelelő fűtési funkciót, hőmérsékletet és időt. Ez a környezetbarát tisztítási módszer lágyítja a sütési maradványokat. Csak törölje le őket ruhával, és az egész tisztítási folyamat gyors és egyszerű. Beépített elektromos sütő 7 fűtési funkcióval: 3D forró levegő, felső / alsó fűtés, recirkulációs légrács, pizza funkció, alsó fűtés, gyengéd forró levegő, változtatható nagy felületi grill. A hőmérséklet-szabályozás 50 ° C és 270 ° C között van. Térfogat: 66 liter. LED kijelző (piros háttérvilágítás). Elektronikus óra. Automatikus indítás. Egyenes fogantyú. Gyors fűtés. Halogén világítás a sütő belsejében. Hűtőventilátor. Méretek: 59,5 x 59,4 x 54,8 cm.
| Termék ID: | #3564014 |
| Energiaosztály: | A |
| Forgónyárs: | Nincs |
| Grill: | Van |
| Hagyományos sütés energiafogyasztása: | 0.98 kWh/ciklus |
| Hőlégbefúvás: | Van |
| Kijelző: | Van |
| Légkeverés energiafogyasztása: | 0.79 kWh/ciklus |
| Magasság: | 59.7 cm |
| Mélység: | 55 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 56.8 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Tisztítás: | AquaClean |
| Űrtartalom: | 66 liter |