Bosch - HBG5370S0
0 / 5
0 / 5
Dizájn:
Kábel hossza: 1,2 m
Hűtőajtó: Igen
A készülék elhelyezése: Beépített
Kezelőpanel anyaga: fém
Termék színe: Fekete, Rozsdamentes acél
Vezérlőállás: Elöl felül
Ajtó hőmérséklet (max. ): 50 °C
Vezérlő típusa: Érintő, forgatható
Beépített kijelző: Igen
Tápellátás:
Áram: 16 A
Energiafogyasztás (kényszerített konvekció): 0,81 kWh
AC bemeneti feszültség: 220 - 240 V
Energiahatékonysági osztály: A
Energiafogyasztás (hagyományos ): 0,97 kWh
Tömeg és méretek:
Beépítési rekesz magasság: 58,5 cm
Magasság: 595 mm
Mélység: 548 mm
Beépítési rekesz mélysége: 55 cm
Beépítési rekesz szélessége: 56 cm
Súly: 34,1 kg
li>
li>
Szélesség: 594 mm
Ergonómia:
Integrált óra: Igen
Időzítő típusa : Digitális
Óra típusa: Elektronikus
Sütő:
Sütő mérete: Közepes
Öntisztító : Igen
Teljes felületű grill: Igen
Felső és alsó fűtés: Igen
Sütők száma: 1
Alsó fűtés: Igen
A sütő(k) teljes belső kapacitása: 71 L
Légkeveréses főzés: Igen
Sütő termosztát tartománya: 50-275 °C
Felső fűtés: Igen
Pizzakészítési funkció: Igen
Sütő típusa: Elektromos
A sütő teljes teljesítménye: 3400 W
| Termék ID: | #3564626 |
| Alsó sütés: | Van |
| Alsó-felső sütés: | Nincs |
| Energiaosztály: | A |
| Felső sütés: | Van |
| Grill: | Van |
| Grill és légkeverés: | Van |
| Gyermekzár: | Van |
| Hagyományos sütés energiafogyasztása: | 0.97 kWh/ciklus |
| Hőlégbefúvás: | Van |
| Kijelző: | Van |
| Légkeverés energiafogyasztása: | 0.81 kWh/ciklus |
| Magasság: | 59.5 cm |
| Mélység: | 54.8 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59.4 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Tisztítás: | EcoClean |
| Űrtartalom: | 71 liter |