Bosch - HBG635BW1
0 / 5
0 / 5
Sütő típusa beépített Energia osztály A+ Szín fehér Steam program Igen Körkörös fűtőelem Igen Felső fűtés Igen Alsó fűtés Igen Ventilátor Igen Öntisztító - pirolízis Igen Kijelző Igen Öntisztító - katalitikus lemezek Igen kötet (l) 71 Automatikus programok Igen Magasság (cm) 59.5 szélesség (cm) 59.4 Mélység (cm) 54.8 Max. bemeneti teljesítmény (W) 3600 Percek Igen Órák Igen A termosztát hőmérsékleti tartománya - és (°C) között 30-300 Öntisztító típus Katalitikus (hátsó) Villamosenergia fogyasztás energia - hagyományos sütés (kWh/ciklus) 0,87 Villamosenergia fogyasztás energia - sütés ventilátorral (kWh/ciklus) 0,69 Home Connect Nem Teleszkópos hosszabbító Nem
| Termék ID: | #3564589 |
| Energiaosztály: | A+ |
| Grill: | Van |
| Gyermekzár: | Van |
| Kijelző: | Van |
| Magasság: | 59.5 cm |
| Mélység: | 54.8 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59.5 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Tisztítás: | EcoClean |
| Űrtartalom: | 71 liter |