Bosch - HBG7341W1
0 / 5
0 / 5
Beépíthető sütő, Sütőtérfogat: 71 l, Összteljesítmény: 3,6 kW, Energiafogyasztás: 0,87 kWh, Programok száma: 14, Kommunikációs kijelző: TFT kijelző
| Termék ID: | #3564553 |
| Energiaosztály: | A+ |
| Felolvasztás: | Van |
| Grill: | Van |
| Gyermekzár: | Van |
| Kijelző: | Van |
| Magasság: | 59.4 cm |
| Mélység: | 54.8 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59.5 cm |
| Tisztítás: | Katalitikus |
| Űrtartalom: | 71 liter |