Bosch - HRG532BB3 Serie 4
0 / 5
0 / 5
| Termék ID: | #3564548 |
| Energiaosztály: | A+ |
| Grill: | Van |
| Gyermekzár: | Van |
| Hagyományos sütés energiafogyasztása: | 0.90 kWh/ciklus |
| Magasság: | 59.5 cm |
| Mélység: | 54.8 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59.4 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Űrtartalom: | 71 liter |