Bosch - HRG7361B1
0 / 5
0 / 5
BEÉPÍTETT SÜTŐ Programok 4D forrólevegő Felső/alsó sütés Grill légkeveréssel Nagy grill Kis grill Pizza Alsó sütés Lassú főzés Kiolvasztás Előmelegítés Hőmérséklet fenntartásaKímélő forrólevegő Felső/alsó enyhe
| Termék ID: | #3564379 |
| Felolvasztás: | Van |
| Grill: | Van |
| Grill és légkeverés: | Van |
| Gyermekzár: | Van |
| Kijelző: | Van |
| Magasság: | 59.5 cm |
| Mélység: | 54.8 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 56 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Tisztítás: | EcoClean |
| Űrtartalom: | 71 liter |