Bosch - HRG7764B1
0 / 5
0 / 5
Bosch Serie 8 HRG7764B1 sütő 71 L 3600 W A+ Fekete
| Termék ID: | #3564683 |
| Energiaosztály: | A+ |
| Felolvasztás: | Van |
| Grill: | Van |
| Grill és légkeverés: | Van |
| Gyermekzár: | Van |
| Hagyományos sütés energiafogyasztása: | 0.87 kWh/ciklus |
| Légkeverés energiafogyasztása: | 0.69 kWh/ciklus |
| Magasság: | 59.5 cm |
| Mélység: | 54.8 cm |
| Szélesség: | 59.4 cm |
| Tisztítás: | Pirolitikus |
| Űrtartalom: | 71 liter |