Candy - 33701829
0 / 5
0 / 5
NévÉrtékSütőtér mérete80 lSütési funkciók száma10Nettó méretek (szél. x mag. x mély. )595 x 595 x 570 mmSzíninoxTepsik2 x 35 mmBeépítési méretek (szél x mag x mély)560 x 560 x 590 mmNettó tömeg42,88 kg
| Termék ID: | #3564516 |
| Grill: | Van |
| Hőlégbefúvás: | Van |
| Kijelző: | Nincs |
| Magasság: | 59.5 cm |
| Mélység: | 56.8 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59.5 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Űrtartalom: | 80 liter |