Candy - FCP403N
0 / 5
0 / 5
Candy FCP403N Beépíthető sütő KorszerűA Candy mindig is arra törekedett, hogy a konyhát olyan barátságos hellyé tegye, ahol a kreativitás, a technológia és a design együttesen pozitív érzelmeket kelt. A Moderna sütők kollekciója különböző lehetőségeket kínál, amelyekkel bármilyen konyhai stílusban megállja a helyét. Az elektromos sütők széles választéka különböző színekben kapható. Egyszerűsítse a mindennapjait a mindenféle stílushoz illő kollekcióval. Speciális funkciókÉlvezze az elektromos sütő különleges funkcióit, például a pizza és a multifunkciós programot. A főzés soha nem lesz könnyebb és gyorsabb. Rács és tepsi tartóA tepsi tartók formázottak és az sütő belsőrészét képezik.
| Termék ID: | #3564829 |
| Energiaosztály: | A |
| Felolvasztás: | Van |
| Grill: | Van |
| Hőlégbefúvás: | Van |
| Kijelző: | Nincs |
| Magasság: | 59.5 cm |
| Mélység: | 56.8 cm |
| Multifunkciós: | Igen |
| Szélesség: | 59.5 cm |
| Típus: | Elektromos sütő |
| Űrtartalom: | 65 liter |